Golden Silva Kozmetik kurulduğu 2018 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasındadır.

Parfüm üretiminde dünyanın kısa zamanda 5 büyük üreticisinden biri olan Golden Silva Kozmetik, Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerika olmak üzere 5 Kıtada 90'dan fazla ülkeye ihracat yaparak başarısını sınır ötesine taşımıştır.


Üç yıldır Türkiye'de kozmetik ihracatında birinci sırada yer alarak büyük başarıya imza atan Golden Silva Kozmetik bu başarısı ile ülke ekonomisine de destek sağlamaktadır.


Golden Silva Kozmetik toplamda 70.000 m2'yi bulan entegre üretim tesislerinde kozmetik, plastik ambalaj ve parfüm üretimlerini gerçekleştirmektedir.


Kozmetik üretimi, İstanbul'da 36.000 m2'lik kapalı alanda, sahip olduğu kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda, hijyen koşulları altında, üretim teknolojisindeki çağdaş yaklaşımla ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.


Golden Silva Kozmetik konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU Direktifleri doğrultusunda akredite laboratuarlarda test ettirmektedir ve satışa sunulan her bir ürünün Ürün Güvenlik dosyasına sahiptir.

Golden Silva Kozmetik uzun yıllar deneyiminin gücüyle kaliteyi hedefleyerek sürekli gelişmekte ve güzellikler dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.